O firmie

zdjecie

Usługi geodezyjne

Tomasz Nadzieja

Jesteśmy młodą firmą zrzeszającą specjalistów z zakresu geodezji i kartografii. Bazujemy na szerokiej wiedzy i praktycznym doświadczeniu, które niezbędne są do wykonywania prac polegających na pozyskiwaniu, przetwarzaniu oraz udostępnianiu informacji o terenie i znajdujących się na nim obiektach.

W pracy używamy technologii opartych o najnowsze, specjalistyczne urządzenia elektroniczne i aparaturę pomiarową, które w połączeniu z wykwalifikowanym zespołem fachowców zapewniają realizację zadań na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, dzięki czemu możemy podejmować się zleceń nietypowych.

Nasi pracownicy posiadają nie tylko wykształcenie geodezyjne, ale również wiedzę ekonomiczną i prawną z zakresu gospodarki nieruchomościami, która jest szczególnie przydatna w sporządzaniu dokumentacji, a także w przypadku spraw urzędowych związanych ze świadczoną przez nas usługą.

Jesteśmy otwarci na wszelkie zlecenia geodezyjne, również na te bardziej skomplikowane, wymagające dużych nakładów pracy i czasu. Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta, wspieramy naszych Kontrahentów na wszystkich etapach realizacji zlecenia. Nasze zaangażowanie i doskonała znajomość prawa geodezyjnego gwarantuje Państwu profesjonalne doradztwo w rozsądnej cenie.